Chale Amoralis
| Wi-Fi | Gratis parkering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Chale Amoralis Campo Alegre villa offers guests a relaxing experience with a hot tub.
This Campo Alegre chalet features a patio and a balcony, as well as modern amenities like a flat-screen TV with satellite channels. The accommodation includes a bathroom with a spa bathtub, a walk-in shower, and a separate toilet. Hair dryers and bathrobes are included to enhance your comfort.
Chale Amoralis villa offers self-catering amenities, such as an equipped kitchen, and a dining area for guests' convenience. There is also a refrigerator, an oven, and kitchenware available in the kitchen.
- Flygplatser
- Joinville Flygplats74 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Bagageförvaring
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök i villan Chale Amoralis?
Ett komplett kök finns i villan Chale Amoralis. - ❓
Tillåter villan Chale Amoralis husdjur?
Villan Chale Amoralis tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det några spa-möjligheter i alpstugan som gästerna kan utnyttja?
Gästerna i alpstugan kan koppla av med hydromassagebadkar.